Pokoje

Pokoje gościnne w nowej kamienicy położonej w spokojnej dzielnicy -Bojary . Oferujemy do wynajęcia 2 oddzielne, zamykane pokoje usytuowane na 3 piętrze. Pokoje posiadają jedno lub dwa miejsca noclegowe. W mieszkaniu :duża łazienka z kabiną prysznicową, wanną, dwoma zlewami, wc i bidetem. Dla Gości ręczniki i środki czystości. W części kuchennej: lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka, opiekacz, wszystkie niezbędne naczynia. Do dyspozycji: kawa, herbata, woda mineralna.W całym mieszkaniu internet wifi i telewizja kablowa. W apartamencie możemy przyjąć 6 turystów (4+ 2 miejsca na II poziomie). Goście mogą korzystać z przewodników i map. Bezpłatny parking.

Kamienica położona jest w odległości 10 minut spacerem od centrum miasta. Krótki spacer pozwala na dotarcie do najciekawszych miejsc i obiektów Białegostoku: Bazyliki WNMP, Rynku Kościuszki, Centrum Esperanto, Parku Pałacowego.

Pałac Branickich oddalony jest o 800 metrów. Dobra komunikacja z trasami wylotowymi na Lublin, Białowieżę, Warszawę, Augustów.Do sklepu spożywczego -15 metrów. Rodzinna atmosfera i gościnni Gospodarze zapraszają na białostockie Bojary.

Back to Top